Teamet

Teamet

Velkommen til Harley-Davidson® Oslo. Vi ser fram til å møte deg og vil gjøre vårt ytterste for å oppfylle dine ønsker.


Tom Sylling

Owner/COB

Tom Sylling

Eier av firmaet. Ansvar for egenimport av sykler. Vurderer og håndterer kommisjons- og innbyttesykler og er oppgjørsansvarlig.

+47 901 62466
tom.sylling@lazyboyz.no

Bjørnar Hansen

General Manager/CEO

Bjørnar Hansen

Administrerer firmaet, økonomien og personalet, samt drifter firmaets datasystemer. Bjørnar vurderer også innkjøp av nye produkter og tjenester samt håndterer kundeklager og booker utleiesykler.

+47 22907802
bjornar.hansen@lazyboyz.no

John Johansen

Service Manager

John Johansen

Administrativ og operativ leder av verkstedet. Mottar serviceforespørsler, booker timer og håndterer garantiforespørsler på sykler. John håndterer også all dokumentering av bruktimport.

+47 22907814
john.johansen@lazyboyz.no

Rolf Kåre Valderhaug

Sales Manager

Rolf Kåre Valderhaug

Ansvarlig for selgere og salgsavdeling. Selger nye og brukte sykler samt utstyr og bekledning. Vurderer og håndterer kommisjons- og innbyttesykler.

+4722907812
rolf.valderhaug@lazyboyz.no

Ann-Kristin Sire

Aftersales Manager

Ann-Kristin Sire

Ansvarlig for butikken, lagrene, og all vareimport fra inn og utland. Ann-Kristin koordinerer dele, utstyr og klesbestillinger fra butikken, og selger i tillegg deler og utstyr fra alle leverandører.

+47 22907813
aks@lazyboyz.no

Anne Sylling

Backoffice & Accounting

Anne Sylling

Håndterer intern flyt av papirer, og er ansvarlig for bilagsføring og bilagskontroll mot regnskap. Bistår avdelingene administrativt ved behov.

+47 22907808
anne@lazyboyz.no

Torill Dahl

Motorcycle Sales

Torill Dahl

Selger nye og brukte sykler samt utstyr og bekledning. Tilbyr også forsikring og finansiering fra våre samarbeidspartnere.

+47 22907815
torill.dahl@lazyboyz.no

Henning Myhre

Motorcycle Sales

Henning Myhre

Selger nye og brukte sykler samt utstyr og bekledning. Tilbyr også forsikring og finansiering fra våre samarbeidspartnere.

+47 22907810
henning.myhre@lazyboyz.no

Christian Ravn

Service Writer / Assisting Service Manager

Christian Ravn

Kundemottak og planlegging av servicejobber. Teknisk rådgiver og problemløser på utfordrende jobber. Assisterer Teknisk leder på verkstedet.

+47 22907805
christianr@lazyboyz.no

Lars Bøhn-Abrahamsen

Service Writer / Assisting Service Mangager

Lars Bøhn-Abrahamsen

Kundemottak og planlegging av servicejobber. Teknisk rådgiver og problemløser på utfordrende jobber. Assisterer Teknisk leder på verkstedet.

+47 22907804
lars@lazyboyz.no

Tommy Løvlien

Chrome Consultant

Tommy Løvlien

Prosjekterer og rådfører kunder i forbindelse med byggeprosjekter og valg av riktige deler. Selger deler, utstyr og bekledning i butikken.

+47 22907811
tommy@lazyboyz.no

Lars-Erik (Larre) Ahlquist

Service Parts Coordinator

Lars-Erik (Larre) Ahlquist

Koordinerer deleflyt mellom lager og verksted, og er spesialist på å jakte opp utgåtte og vanskelig tilgjengelige varer. Larre assisterer mekanikerne med delelevering, bistår teknisk leder/servicewriter i verkstedmottaket og er firmaets vandrende tekniske oppslagsverk.

+47 22907798
larre@lazyboyz.no

Nicolas Lienard

Parts & Accessories

Nicolas Lienard

Styrer varemottak, ordremottak, varesortering opp mot lager og kunder samt har ansvar for postforsendelser.

+4722907817
nicolas@lazyboyz.no

Per Espen Thingulstad

Parts, Accessories & Sales

Per Espen Thingulstad

Selger deler, utstyr og bekledning i butikken. Assisterer på varemottak og postforsendelser.

+4722907809
per.espen@lazyboyz.no

Jørgen Johnsen

Performance Technician/Master of Technology

Jørgen Johnsen

Ansvarlig for tuning av motorer i Dynobenken. Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler og er problemløser på utfordrende tekniske jobber. Jørgen innehar tittelen Master of Technology, og har gjennomgått og bestått all tilgjengelig trening hos Harley-Davidson.

+47 22907814
jorgen@lazyboyz.no

John Normann

Service Technician

John Normann

Vår egen sveisewizzard. Bygger skolesykler og deltar i byggeprosjekter. Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler.

+47 22907814
normann@lazyboyz.no

Stefanos Papatheocharis

Service Technician

Stefanos Papatheocharis

Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler.

+47 22907814
stefanos@lazyboyz.no

Kenneth Gaarder

Service Technician

Kenneth Gaarder

Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler.

+47 22907814
kenneth@lazyboyz.no

Charlie Sørensen

Service Technician

Charlie Sørensen

Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler.

+47 22907814
charlie@lazyboyz.no

Christian Bergsaker

Workshop Apprentice

Christian Bergsaker

Christian er lærling i sitt siste år, og snart klar for fagprøve. Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler under oppsyn av våre erfarne mekanikere.

+4722907814
christian@lazyboyz.no

Martin Olsen

Workshop Apprentice

Martin Olsen

Martin er lærling, og på vei mot fagbrev. Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler under oppsyn av våre erfarne mekanikere.

+4722907814
martin@lazyboyz.no

Constandinos (Dee) Fanariotis

Service Technician

Constandinos (Dee) Fanariotis

Vår sommervikar. Utfører service og reparasjoner på nye og brukte sykler.

+4722907814
workshop@lazyboyz.no

Philip Remy Nygård

Motorcycle Sales/Presales

Philip Remy Nygård

Pakker ut og monterer nye sykler. Vedlikeholder utleie og demosykler. Driver kosmetisk klargjøring av nye og brukte sykler

+47 2297797
philip@lazyboyz.no

Kim Roger Bredvold Berg

Motorcycle Sales/Presales

Kim Roger Bredvold Berg

Pakker ut og monterer nye sykler. Vedlikeholder utleie og demosykler. Driver kosmetisk klargjøring av nye og brukte sykler

+47 22907797
kim@lazyboyz.no


Til tider er vi på utkikk etter personer til vårt team som deler vår lidenskap og engasjement. Hvis du er interessert i å jobbe hos oss, vennligst ta kontakt

Harley-Davidson gir deg den best mulige kjøreopplevelsen på veien. Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg den best mulige opplevelsen på nettsiden vår. Ved å fortsette å være på nettstedet, godtar du våre retningslinjer. Les om våre retningslinjer for bruk av informasjonskapsler her.

OK